Ensari Baran Park Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Kuşadası

ENSARİ BARAN
DİŞ HEKİMİ

1976 yılı Kırşehir doğumluyum. İstanbul Üniversitesi Çapa Diş Hekimliği Fakültesi 2000 yılı mezunuyum. 20 yıldır serbest diş hekimliği yapmaktayım. İmplant Cerrahisi ve implant üstü protezler üzerine yoğunlaşmış durumdayım. Meslekiçi eğitim seminerleri ile gelişmeye devam etmeye çalışıyorum.

EVRİM AYDIN BARAN
DİŞ HEKİMİ

İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2001 yılında mezun oldum. 15 yıl kadar Antalya’da muayene işletmeciliği yaptıktan sonra Kuşadası’na taşındım. Halen Kuşadası Özel Park Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde ağırlıklı olarak; Estetik Gülüş tasarımı, Bonding uygulamaları, Protez ve Bruksizmli hastalara Botoks uygulamaları yapıyorum.

Hasan İnceoğlu Park Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Kuşadası

HASAN İNCEOĞLU
DİŞ HEKİMİ

2012 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde mezun oldum. Adnan Menderes Üniversitesi Periodontoloji Anabilim Dalı Araştırma Görevlisi olarak çalıştım. Periodontoloji (Diş eti Hastalıkları) alanın yanı sıra Ortodonti alanında da eğitimlerle mesleki gelişimimi sürdürüyorum. Kliniğimizde ağırlıklı olarak Periodontoloji ve Ortodonti alanlarında hizmet vermekteyim.